Tilbake til alle rapporter

Elendig vei i krysset Olav V. Og gamle riksvei

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jørgen Lohne 18:46, tor. 11 august 2016

Sendt til Bodø og Statens vegvesen region nord 2 uker, 4 dager, 16 timer, 30 minutter senere

Elendig vei i krysset mellom Olav V.gate og Gamle Riksvei.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:34, tir. 27 september 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter