Tilbake til alle rapporter

Rasert skilt og gjerde etter bilulykke 15.juli 2015

Rapportert anonymt 20:20, tor. 11 august 2016

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 2 uker, 4 dager, 14 timer, 55 minutter senere

I nøyaktig en måned har offentlig veiskilt ligget slik, etter bilulykke. Bil kjørte istykker skilt og rev ned 15 meter av et ballnett og gjerde på Astorbanen. Underlig at dette ikke ryddes opp i av det offentlige. Fotballklubben bør få bistand for reparasjon, da det er bil/vei som har ødelagt deres eiendom. Liv kunne gått tapt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det skal være 15.juli 2016 - ikke 2015.

    Sendt inn av Jostein Forbord Moen 09:28, fre. 12 august 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter