Tilbake til alle rapporter

Det er en lykt som er løsnet fra stolpen.

Rapportert i kategorien Gatelys av Grethe Monica Bogen 14:35, fre. 12 august 2016

Sendt til Skiptvet og Statens vegvesen region øst 2 uker, 3 dager, 20 timer, 40 minutter senere

Det er en gatelykt som er løsnet fra stolpen og henger kun i ledningen. Faren er at den skal falle ned og treffe noen.På Tverrlinna mellom doktorsvingen og kirkebakken.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter