Tilbake til alle rapporter

Mørklagt Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Thor Helge Aaseth 21:23, fre. 12 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 uker, 3 dager, 13 timer, 53 minutter senere

Mørklagt gatelys i Dr. Wefringsveg 16-24. Har vart ca 1 uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Thor Helge Aaseth 18:53, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter