Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Torskangerpoll 22:27, fre. 12 august 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 uker, 3 dager, 12 timer, 49 minutter senere

Gatelys virker ikkje, står i innkjørsel til Asbjørn Våge og Per Torskangerpoll

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt i går kveld virket ikke dette gatelyset. Håper det blir fikset raskt.

    Sendt inn av Merete Eliassen 14:12, fre. 19 august 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Per Torskangerpoll 21:59, ons. 28 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter