Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys lang strekning i Gate 5

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:58, søn. 14 august 2016

Det er ikke lys i gatelyktene fra krysset Gate 5 / Utsiktsveien og til tomannsboligen med 4 garasjer nedenfor helt sør i Gate 5. Første fungerende lys er i gammel tre-lyktestolpe på nedsiden (overfor de 4 sammenhengende garasjene).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jippi, nå har også vi lys i lyktene!

    Publisert anonymt 22:15, tir. 16 august 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter