Tilbake til alle rapporter

Mørkelagt gatelyspunkt

Rapportert i kategorien Gatelys av fr_lun@hotmail.com 11:58, man. 15 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 2 uker, 23 timer, 18 minutter senere

Ved innkjøringen til Brennerivegen 67-75 er gatelyspunktet mørkelagt. Dette lyspunktet var også mørklagt mye av vinteren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av fr_lun@hotmail.com 13:46, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter