Tilbake til alle rapporter

Brann tomt

Rapportert anonymt 21:58, søn. 21 august 2016

Sendt til Tromsø og Troms 1 uke, 1 dag, 13 timer, 19 minutter senere

28. august 2015 brant huset på Eidvegen 508. Se link: http://www.nordlys.no/ brannvesen/ tromso/ kvaloya/ naboer-vaknet-av-hoye-smell-vi-trodde-det-var-raketter/ s/ 5-34-231793 Branntomta er fortsatt akkurat som den var for snart ett år siden. Til og med sperrebåndene til politiet er fortsatt der. Burde ikke den tomta ryddes? Den er til en viss fare for barn og dyr. I tillegg ser det ikke bra ut. Risikerer også at ting blir dratt utover fra tomta etterhvert.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter