Tilbake til alle rapporter

Kloakklukt fra kum

Publisert av Svein-Erik Thomassen Nilsen 10:27, man. 22 august 2016

Sendt til Nordland og Vågan 1 uke, 1 dag, 50 minutter senere

Tidvis sterk kloakklukt fra kummen ved lyktestolpe i skillet mellom oppkjørselen til Solheimveien 54 og parkeringsplassen til Meyerbakken 27. Har vært sånn siden i vår.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Så vidt jeg vet er ikke problemet løst enda.

    Sendt inn av Svein-Erik Thomassen Nilsen 21:57, tir. 27 september 2016

  • Lukta kommer og går, og jeg vet fortsatt ikke om det er utbedret. Men det har vært lukt etter siste spørreundersøkelse, og jeg har ikke sett noen fra teknisk drift her.

    Sendt inn av Svein-Erik Thomassen Nilsen 22:48, tir. 25 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter