Tilbake til alle rapporter

Trafikkskilt uten farge

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 22:01, man. 22 august 2016

Sendt til Ringsaker og Statens vegvesen region øst 1 uke, 13 timer, 15 minutter senere

I lyskrysset på fv 213 i Moelv er det et skilt hvor blåfargen har blitt slitt bort. Dette skiltet trenger å bli byttet ut snart.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette skiltet har blitt byttet ut i løpet av høsten 2016.

    Publisert anonymt 01:33, man. 30 januar 2017, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter