Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Roger Lid-Austrheim 11:27, tor. 25 august 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 4 dager, 23 timer, 50 minutter senere

Fra Tysværvegen 85 og i retning Aksdal sentrum er gatelyset ute av drift. Dette er skolevei. Nå som morgenene blir mørkere, er det fint om saken kan prioriteres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roger Lid-Austrheim 12:37, tir. 27 september 2016, markert som fikset

  • Lyset virker ikke. Skolevei. Mørketid. Fint om dette kan prioriteres.

    Publisert anonymt 19:57, tir. 24 januar 2017

  • Samme problem igjen.

    Publisert anonymt 21:38, tir. 24 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter