Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys mellom Segla bru og Gasrder.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:36, tir. 30 august 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

En asfaltbil kjørte ned et gatelys ovenfor Gaarder tidligere i sommer. Derfor mangler det gatelys mellom Segla bru og Gaarder. Nå er det mørkt tidlig på kveldene og det er jo farlig å gå langs riksvei 3 på dagtid. Vi ber derfor om at vi fort får lyset tilbake.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 22:33, tir. 27 september 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter