Tilbake til alle rapporter

3 stk defekte mørke gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Kjell Borgsjø, firma: Dachser Norway AS 12:01, tor. 1 september 2016

Sendt til Frogn og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Rett utenfor Nesoddveien 22 hos Dachser Norway AS, er det tre gatelys som er mørke. Nærmere påvisning kan evt. Infratek eller andre få ved henv til vaktmester på stedet på tlf. 91778885

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har også på denne saken måttet ta saken I egne hender, og feilmelde feil på gatelys direkte til Infratek. Saken ble tidligere sendt Frogn kommune fra denne tjenesten, men ved sjekk på Infratek's web, så var ikke saken en gang registrert 9 dager etter første mld.

    Sendt inn av Kjell T. Borgsjø 12:13, fre. 9 september 2016

  • Ennå ikke fikset.

    Publisert anonymt 18:05, man. 10 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter