Tilbake til alle rapporter

Veibelysing ustabil tenner og slukker hele tiden

Rapportert i kategorien Gatelys av Roger Flak Arntsen 17:07, tor. 1 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Vennesla 2 minutter senere

Den ene lampen som skal lyse opp veien i elgåsen er det noe galt med. Den tenner og slukker flere ganger i løpet av kvelden. Hender også at den er mørk i lengre tid. Dette på et tidspunkt da resterende lamper i elgåsen er på. Gjelder lampe ved elgåsen 7. Lyser opp postkassestativ

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:24, tor. 29 september 2016

  • Lampe tenner som normalt tidlig på kvelden. Men slukker igjen etter ca 1 time.

    Sendt inn av Roger Flak Arntsen 21:37, ons. 5 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Roger Flak Arntsen 17:59, tor. 27 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter