Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys nore Kulen ned til Shell

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:09, fre. 2 september 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Mangler gatelys nore Kulen ned til Shell. Har ikke virket på 3 veker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:54, fre. 30 september 2016

  • Feilen er midlertidig løst 2 ganger, men har forståelse for at feilen er komplisert og at det vil ta tid å få en permanent løsning (jordingsfeil).

    Publisert anonymt 12:54, fre. 30 september 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:46, man. 14 november 2016

  • Fremdeles ingen permanent løsning.

    Publisert anonymt 10:46, man. 14 november 2016

  • Lyset virker pr. 13.12.16. Har ingen info om en permanent løsning nå er på plass.

    Sendt inn av Magnar Strømmen 06:56, tir. 13 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter