Tilbake til alle rapporter

Kant-slått

Rapportert i kategorien Sykkelveier anonymt 12:21, fre. 2 september 2016

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Mye vegetasjon langs sykkelsti. Behøver kant-slått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:35, lør. 1 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:54, lør. 29 oktober 2016, markert som fikset

  • Veien oppe i revetal 3 begynner å bli betydelig dårligere. Spesielt i valleveien fra bussholdeplassen til ekornstien

    Publisert anonymt 23:50, søn. 29 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter