Tilbake til alle rapporter

To gatelys som ikke virker

Rapportert i kategorien Gatelys av Steinar Henriksen 11:46, lør. 3 september 2016

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

To gatelys som ikke virker lags Skarpsno.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Denne strekningen av veilys driftes av Statens vegvesen.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 13:54, ons. 7 september 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:31, lør. 1 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter