Tilbake til alle rapporter

Gatelykter virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:34, lør. 3 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 1 minutt senere

Flere lyktestolper lyset ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:27, søn. 2 oktober 2016

  • Har meldt fra 2 ganger og de er ikke reparert enda Det er farlig for skolebarna våres og andres. + alle camping turister og fastboende som ferdes der

    Publisert anonymt 08:27, søn. 2 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:17, søn. 30 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter