Tilbake til alle rapporter

Kantslått

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lars Krogsveen 16:17, man. 5 september 2016

Sendt til Lillehammer og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Langs veien/gata som heter Fagstadlia har det aldri blitt slått gras/ugras. Det ser ikke spesielt pent ut og det passer jo fint å slå nå på høsten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:54, man. 17 oktober 2016

  • Det har ikke skjedd noen verdens ting i denne saken.

    Sendt inn av Lars Krogsveen 17:54, man. 17 oktober 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:06, man. 14 november 2016

  • Usikker på om henvendelsen kom til rette vedkomne...?

    Sendt inn av Lars Krogsveen 23:06, man. 14 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter