Tilbake til alle rapporter

Dette er et gangfelt som ikke er belyst.Det er farlig når det er mørkt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:08, tir. 6 september 2016

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Dette er et gangfelt som er farlig. Det ligger i en sving og det er ikke belyst. På høsten når det begynner å bli mørkt ute , ser du ingenting der. Det har skjedd ulykker der før . Kanskje på tide å gjøre noe med det. Har tatt opp dette før . Da fikk jeg beskjed om at dette skulle fikses sommeren 2016. Det har skjedd ingenting.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Her ser det ut som det skjer noe . Tommel opp 👍🏽

    Sendt inn av Ronny Eiden 19:29, tir. 4 oktober 2016

  • Dette problemet er løst . Takk

    Sendt inn av Ronny Eiden 20:14, lør. 15 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter