Tilbake til alle rapporter

Dump ved kumlokk

Rapportert i kategorien Hull i vei av Fredrik Andreassen 15:14, ons. 7 september 2016

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er nå i de seneste dager lagt ny asfalt i Blystadveien fra Sandbekkveien og opp til Blystadringen. Ca. utenfor Sanbekken ungdomskulle i kjøreretning nedover fra Blystadringen er det en stor dum rundt et kumlokk. Det kan virke som de ikke har skrapt av tilstrekkelig med asfalt før den nye har blitt lagt på og man får derfor en for stor høydeforskjell mellom kumlokk og den nye asfalten. Dersom man ikke er oppmerksom og kjører på dette, vil man merke det godt når bilen treffer hullet. Dette virker veldig rart og bør ikke være slik når man nettopp har lagt ny asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette ble fikset i går kveld! :-)

    Sendt inn av Fredrik Andreassen 14:04, tor. 8 september 2016, markert som fikset

  • Sandbekkhallen busstopp full av søppel

    Sendt inn av Leif Kastås 06:03, tor. 24 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter