Tilbake til alle rapporter

Defekt gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Erik Storødegård 21:18, ons. 7 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Lys mangler i ei lykt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:24, tor. 6 oktober 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:06, tor. 3 november 2016

  • Nok en gang virker ikke gatelysene i Hubyfaret/Anne M. Bangsgt.

    Publisert anonymt 20:08, man. 12 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter