Tilbake til alle rapporter

Manglende bom i Snappekleiv

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kolbjørnsvik Vel 22:09, ons. 7 september 2016

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Det er stor trang til en bom ved gangveien som kommer ut fra Snappekleiv mot Vikaveien. Her går trappene rett ned til veien der det er overgangsfelt og det er av sikkerhetsmessig grunn nødvendig med bom som bremser opp ferdsel i dette området. Vikaveien er en hyppig trafikkert vei og det er til både bilister og fotgjengeres interesse at det blir gjort et tiltak som er til alles sikkerhet. Mvh Kolbjørnsvik Vel

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, ons. 5 oktober 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:21, ons. 2 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:53, ons. 28 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:40, tor. 26 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter