Tilbake til alle rapporter

Gatelys påkjørt og knekt. Dette er skjedd før 1,5 år siden.ledninger stikker opp av jorda og det går skoleelever forbi hver dag..!

Rapportert i kategorien Gatelys av Per Gunnar Jørgensen 21:38, tor. 8 september 2016

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gate lys påkjørt og knekt. 1,5 år siden dette er skjedd. Ledninger stikker opp fra jorda,uvist om det er strøm i ledningen. Det går skoleelever forbi hver dag!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:58, tor. 6 oktober 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:57, fre. 4 november 2016

  • Ingenting, har ikke hørt fra noen!

    Sendt inn av Per Gunnar Jørgensen 07:57, fre. 4 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter