Tilbake til alle rapporter

Gateskilt ligger på bakken

Publisert av Tom Chr. S. Witzell 09:29, man. 12 september 2016

Sendt til Spydeberg og Østfold 1 minutt senere

Gateskiltet til Glimmerveien ligger på bakken ved postkassene. Dette har ligget på bakken i snart 1 år. Jeg veit at andre har kontaktet kommunen, men ingen kommer og setter det opp. Jeg bor i en vei uten gateskilt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Manglet veiskilt i ett år

    Sendt inn av Egil Martinsen 11:54, tir. 10 januar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter