Tilbake til alle rapporter

For stor fartsgrense forbi fotballbane.

Rapportert anonymt 22:32, ons. 14 september 2016

Sendt til Levanger og Nord-Trøndelag 2 minutter senere

Jeg skulle ønske det var noen fartsreduserende tiltak forbi dette området, 30 sone og fartshinder før og etter fotballløkke. Jeg har observert at det kjøres ofte ganske hardt forbi her. Det er også tildels mye parkerte biler i veibanen når det er fotballkamp. (Det er kamper flere dager i uka) Det står også en lastebil parkert i vegkanten hver her hver ettermiddag. Her er det et område som er under utskifting av eldre beboere med nyetablerte med små barn. Så her må tiltak gjøres før noe går galt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:55, ons. 12 oktober 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter