Tilbake til alle rapporter

Mangel av skilt

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:32, tir. 20 september 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Når du tar av for å kjøre opp Rindane står det ikke noe skilt om hva fartsgrensen er. Dette er ønsket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skrev her at jeg følte det manglet ett skilt, og innen en uke var gått var skiltet på plass. Var ganske positivt å se at det skjedde noe så fort.

    Publisert anonymt 20:42, tir. 18 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter