Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys av Lise Brun Øvergård 00:11, lør. 24 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Lødingen 3 minutter senere

Gatelyset rett før asylmottaket har vært mørkt siden gatelysene ble skrudd på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:58, lør. 22 oktober 2016

  • Dårlig, siden de enda ikke har løst det! Der er like mørkt i gata mi!

    Sendt inn av Lise Brun Øvergård 09:58, lør. 22 oktober 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:20, man. 21 november 2016

  • Ikke nok med at de enda ikke har fiksa gatelys, men nå er det mørkt i en til.

    Sendt inn av Lise Brun Øvergård 21:20, man. 21 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:13, tir. 20 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:52, onsdag 18 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:26, torsdag 16 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter