Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 14:49, man. 26 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Ås 1 minutt senere

Et lys er mørkt og nabostolpen er skjev. Vært det i lengre tid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:19, man. 24 oktober 2016

  • Lyset lever sitt eget liv virker det som er på ved oppstart med de andre noen timer senere er det mørkt

    Publisert anonymt 15:19, man. 24 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:39, man. 21 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter