Tilbake til alle rapporter

Rør stikker opp fra asfalten

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:00, man. 26 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Hadsel 4 minutter senere

Det stikker et jernrør opp fra asfalten som er til fare for trafikken. Dette kan skade dekk til både biler, mopeder, motorsykler eller syklende. Ligger slik til at det er lett å treffe med bilhjul hvis du ikke er oppmerksom her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 18:47, ons. 26 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter