Tilbake til alle rapporter

Mørke gatelys ved boligblokk og ved glass- og kleskontainer

Rapportert i kategorien Gatelys av Bjarne Blåka 18:31, man. 26 september 2016

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal 3 minutter senere

To gatelys - ett ved inngang til blokka vår og ett ved glass og klescontainer like ved er mørke. Det har ikke vært lys i de på lenge.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:46, søn. 30 oktober 2016

  • Har snakket med flere, men ingen vet hvem som har ansvar for at det er lys i disse mastene. Nå når høstmørket har senket seg, blir det veldig mørkt i dette området.

    Sendt inn av Bjarne Blåka 10:46, søn. 30 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Bjarne Blåka 09:25, man. 28 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter