Tilbake til alle rapporter

Plate på lekeapparat er løs

Rapportert i kategorien Park/landskap av Jan Høydahl 18:55, man. 26 september 2016

Sendt til Drammen 4 minutter senere

Gjelder lekeapparat på den lille plassen utenfor toppidrett. Den plata det er bilde av her er løs og må strammes, et barn datt av og slo seg idag.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Plata er nå demontert, antar den er til reparasjon :)

    Sendt inn av Jan Høydahl 16:13, ons. 28 september 2016

  • Fra: <post.servicetorget@drmk.no> Emne: (Refnr:200881) Problemrapport: Plate på lekeapparat er løs Dato: 29. september 2016 kl. 16.39.45 CEST Til: <jan@hoydahl.no>

    (Vennligst ikke svar på denne eposten)

    Takk for henvendelsen. Det er viktig for oss at noen tar seg bryet med å melde fra så raskt.

    Vennlig hilsen Ingeborg Dahl Vei, natur, idrett

    Sendt inn av Jan Høydahl 14:52, tir. 4 oktober 2016

  • Plata er reparert og på plass :-) Takk til Drammen Kommune for oppfølging!

    Sendt inn av Jan Høydahl 09:09, tor. 6 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter