Tilbake til alle rapporter

Gatelys er ikke på

Rapportert i kategorien Gatelys av Per-Ole Karlsen 21:58, man. 26 september 2016

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Gatelys rundt hele Nordbotn i Ramfjorden er ikke på. Dette gjelder gatelysene fra bunnen av Leirbakken og inn til midt i Nordbotn. Dette kan skape trafikkfarlige situasjoner kjøretøy og myke trafikanter (gående, syklende o.l).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter