Tilbake til alle rapporter

Skilt kjørt ned

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Alf Olav Frog 08:37, tir. 27 september 2016

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

I krysset mellom Flyplassveien og Terminalveien på Halmstad i Rygge, har et skilt med påbudt kjørefelt blitt kjørt ned. Det er det ene av to i et trafikkøy og ligger der man kjører ned til den nye CircleK bensinstasjonen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Skiltet el satt opp igjen ca 2 uker etter at jeg posta innlegget her.

    Sendt inn av Alf Olav Frog 18:12, tir. 25 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter