Tilbake til alle rapporter

Mørkt gatelys.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:17, tir. 27 september 2016

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Mørkt gatelys. Har vert mørkt i to år. Lyset står på sør side avkjørsel til Rotsundveien 896 - 898.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Punktet er registrert. Dette punktet er utbedret flere ganger uten at det holder. Det vil bli byttet armatur her.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 12:05, tor. 29 september 2016

  • Det er blitt lys i armaturet i natt. Takk !

    Publisert anonymt 05:52, tir. 18 oktober 2016

  • Veilys ved Rotsundveien 896-897 er fortsatt mørkt. Det vil si det tenner ved kulde, kaldere enn ca minus 5-7 grad. Jeg er villig til og ta kostnaden for og få skiftet armatur. Hilsen Olav Bakke

    Sendt inn av Olav Bakke 21:24, tir. 18 oktober 2016

  • Armaturet planlegges byttet en ettermiddag/kveld i uke 42/16 forutsatt tilgjengelig lift og støtpute.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 10:07, tor. 20 oktober 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:52, ons. 26 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter