Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i to stolper

Rapportert i kategorien Gatelys av David Davidsen 09:34, lør. 1 oktober 2016

Sendt til Tysvær og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

To av gatelysene i svingen er defekt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:31, lør. 29 oktober 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:56, lør. 26 november 2016

  • Dette er en mørk skolevei for barna som bor på byggefelt her. Det er heller ingen fortau å ferdes på. Så dette er for dårlig av de som har ansvar for å holde lysstolpene i orden.

    Sendt inn av David Davidsen 10:56, lør. 26 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av David Davidsen 12:06, lør. 24 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter