Tilbake til alle rapporter

Stort hull midt i krysset inn mot Rema 1000

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 16:41, tir. 4 oktober 2016

Sendt til Sola og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Ett stort hull i veibanen midt i krysset ved innkjørselen til Rema 1000 Sola. Har vært slik i en del måneder nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei Dette er en privat parkeringsplass som tilhører Rema . Kommunen har ikke ansvar på slike områder

    Publisert anonymt 17:16, tir. 4 oktober 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter