Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Vanja Skogvoll 09:19, ons. 5 oktober 2016

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Mangler gatelys i Varmannsvei utenfor husene nummer 11 og 13.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:15, ons. 2 november 2016

  • På grunn av kommunens økonomiske situasjon vil ikke utbedring av veilys bli prioritert i den nærmeste tiden. Kommunen er klar over ulike utfordringer vedr. sikkerhet og myndighetskrav, og vil følge opp utbedring når forholdene ligger til rette for dette. Med hilsen Tysfjord kommune.

    Sendt inn av Tysfjord kommune 10:47, fre. 11 november 2016

  • Problemet er fortsatt ikke løst. Mangler nå enda flere lys i Varmannsvei.

    Sendt inn av Tom Erik 17:19, ons. 1 februar 2017

  • Meldingen er videresendt til Nordsalten kraft

    Sendt inn av Tysfjord kommune 15:08, tir. 14 februar 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter