Tilbake til alle rapporter

Gatelys er ddt

Rapportert i kategorien Gatelys av Eilef Johan Gard 08:15, fre. 7 oktober 2016

Sendt til Finnøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelyset langs fylkesvegen frå hurtigbåtkaien og ca 500 meter oppover er ute av drift ca ei veke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok lang tid. Ca to veker.

    Sendt inn av Eilef Johan Gard 22:33, søn. 6 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter