Tilbake til alle rapporter

Mangler lys i lyktestolpe nederst i Ramsliveien

Rapportert i kategorien Gatelys av Wenche Myrabø 14:16, lør. 15 oktober 2016

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Lyktestolpe ved krysset Ramsliveien/Skavliveien er uten lys. Har vært slik siden i sommer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble tatt tak i med ên gang. Det kan hende at det er noe galt med koblingen til selve stolpen, for det hender at den kutter ut noen timer, og så kommer på igjen.

    Sendt inn av Wenche Myrabø 13:47, søn. 13 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter