Tilbake til alle rapporter

No er det 3 året de mangler lys ca 6-7 lys virker ikke ikke lys på snuplassen i vikaberget heller så i tar meg en klatre tur sjøl seie det er komunen som sa at i skulle gøre det

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 12:23, tir. 18 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Eide 1 minutt senere

Lovet i 3 år å fikse det men det er fortsatt ikke fikset kor lang tid tar der det å fikse lysa.innen 10 år eller

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter