Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av nina Gangeskar 00:10, søn. 23 oktober 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Manglende gatelys i Holvik, mellom eiendommene til Annie Skomsø og Nina Gangeskar

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser IT til å ha blitt løst raskt.

    Sendt inn av nina Gangeskar 14:53, man. 21 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter