Tilbake til alle rapporter

Mangler asfalt etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Nils K. Schøyen 14:22, søn. 23 oktober 2016

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Gatelysene er på plass og det ble bra, men det er ikke asfaltert etter gravearbeidet som ble gjort inntil fartsdumpen. Humpete og stygg asfaltkant som tar knekken på dekka.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Løst etter et par dager!! :) Imponerende.

    Sendt inn av Nils K. Schøyen 15:17, søn. 20 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter