Tilbake til alle rapporter

Farlig og nesten ikke kjørbar grusvei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 20:20, tir. 25 oktober 2016

Sendt til Tysfjord og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Manglende/dårlig vedlikehold har ført til store huller i veibanen flere steder og fare for skader på kjøretøy er overhengende. Posten nekter å kjøre ut på denne strekningen. Grus er lagt i dunger langs veien for lenge siden, men fremdeles ikke fylt ut i hullene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter