Tilbake til alle rapporter

Løkenåsveien er totalt mørklagt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:54, tir. 25 oktober 2016

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 1 minutt senere

All gatebelysning er frakoblet i Løkenåsveien. Andre kveld/natt på rad. Farlige situasjoner kan oppstå med fotgjengere innvolvert, særlig ved nedbør.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 05:40, ons. 23 november 2016, markert som fikset

  • Etter en periode med lys er det nå mørkt igjen. Det er forferdelig å kjøre, særlig når det er vått føre. Dette er skole- og barnehagevei, og mange går her til fotballtrening på Rolvsrud. Håper dette blir rettet opp snarest.

    Publisert anonymt 10:22, søn. 27 november 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter