Tilbake til alle rapporter

Gatelykt uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:42, tor. 27 oktober 2016

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord 3 minutter senere

Det har ikke vært lys i denne lykta på over et år. Gangfeltet som krysses hyppig hele dagen er ikke opplyst, og gir fare for alle traffikanter når vi nå går inn i mørketia. Dette ble purret på i fjor også, uten at det ble fikset. Vær så snill å ordne dette så ingen blir påkjørt!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:11, tir. 13 desember 2016

  • Det har ikkje blitt lys i dette krysset, tross forespørsel både i 2015 og 2016. Håper dette kan bli ordna!

    Publisert anonymt 08:11, tir. 13 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter