Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys i Stokkanveien, Stjørdal

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 00:12, tir. 1 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Gatelysene virker ikke fra Nedre Stokkanvei, og opp til avkjøring Helleberget. Farlige situasjoner oppstår ved gangfeltene, da biler ikke ser skolebarna om morgenen. Dette må ordnes snarest

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene har igjen slukket på denne strekningen. Dette må fikses snarest

    Publisert anonymt 22:08, søn. 13 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 09:26, tir. 29 november 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter