Tilbake til alle rapporter

Tett avløp?

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Herman Larsen 08:13, tir. 1 november 2016

Sendt til Stjørdal 2 minutter senere

I nord-østre gatehjørne samles det regnvann og det blir en stor vanndam i sykkelfeltet. Fartdumpen i krysset er lagt helt ut mot fortauet og demmer opp for vannet. Er det et avløp som er tett?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • ,

    Sendt inn av Herman Larsen 08:36, ons. 2 november 2016

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Herman Larsen 10:28, ons. 7 desember 2016, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter