Tilbake til alle rapporter

Defekt veilys

Rapportert i kategorien Gatelys av Eirik Furu 08:36, ons. 2 november 2016

Sendt til Statens vegvesen region nord og Bjarkøy 3 minutter senere

Veilyset i krysset har vært mørkt siden i fjor høst. Armaturet burde og dreies mer mot krysset. Sannsynligvis en storm som har dreid det og inntil det ble mørkt sto det å skinte inn i et kratt og ikke mot selve krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:21, ons. 30 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:00, ons. 4 januar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:28, ons. 1 februar 2017

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:26, man. 6 mars 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter