Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av apf@falkevik.net 20:58, ons. 2 november 2016

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelyset har ikke virket på mange uker. Så det er bekmørkt. Hadde vert veldig kjekt om noen ville ta turen å kikke på problemet. Nærmere bestemt så er dette lyset som står ved tomten til Artur Jensen/Lilly Weltzien og Gunnar Jan Nygård.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Når vil vi få ordnet gatelyset hos oss her på Kulen?

    Sendt inn av apf@falkevik.net 13:48, tor. 17 november 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:13, ons. 30 november 2016

  • Fortsatt ikke skjedd noe som helst med gatelyset. Fortsatt bekmørkt og veldig uoversiktlig.

    Sendt inn av apf@falkevik.net 23:13, ons. 30 november 2016

  • I dag er det 7. Desember og fortsatt ikke noe gatalys som virker. Hadde vert veldig kjekt om noen snart kunne gripe tak i dette og få orden på dette. TAKK!

    Sendt inn av apf@falkevik.net 08:17, ons. 7 desember 2016

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:05, tor. 29 desember 2016

  • Ikke noe gatelys her som er fikset

    Sendt inn av apf@falkevik.net 13:05, tor. 29 desember 2016

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter